www.drberraonsoy.com

1973 yılında İstanbul’da doğan Op. Dr. Berra Önsoy, 1991 yılında Çavuşoğlu Koleji’nden,  1997 yılında Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. İngiltere South Cleveland Üniversitesi’nde stajlarını tamamlamıştır. 1997 – 2001 yılları arasında Taksim Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını bitirmiştir.

Op. Dr. Berra Önsoy 2001- 2003 yılları arasında Avrasya Hospital’da görev yapmıştır. Çeşitli yurtiçi ve yurt dışı kurslar ile kongreler aracılığıyla mesleki eğitimler almıştır. 2018 yılında İstanbul Florya’da, bünyesinde dermatolojik ve kozmetik uygulamalar yapılan Anew Clinic’i kurmuştur. 20 yıldır kendi özel muayenehanesinde jinekoloji, obstetrik ve kozmetik jinekoloji alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Kliniğimizde 

Randevunuzu aldığınız andan ayrıldığınız ana kadar hastalarımızın önemsendiklerini hissetmeleri temel amacımızdır. Sağlık hedeflerinizin en büyük önceliğimiz olduğu konusunda emin olmanızı ve kendinizi güvende hissetmenizi istiyoruz.

Testler ve Ultrason

Muayene sırasında Pap Smear test, HPV taraması, jinekolojik ultrason, gerektiğinde ise biopsi uygulamaları imkanlarını aynı anda sunuyoruz. Genellikle İhtiyaçlarınıza en uygun planla ilerleyebilmemiz için hızlı kararlar ve sonuçlar alıyoruz .

Kolay Planlama

İster ofisimizi arayın, ister çevrimiçi olarak bizden randevu almak için bir talep gönderin. Mümkün olan en kısa sürede ve programınıza en uygun zamanda sizin için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

İhtiyaçlarınız ve endişelerinizi anlayan ekibimizle en güncel bilimsel veriler ışığında size kısa sürede yardımcı olabiliriz.

UYGULAMALARIMIZ

* Jinekolojik muayene
* Ultrasonografi
* Pap Smear testi
* HPV tarama testi
* HPV aşısı
* Aile planlaması ve doğum kontrolü
* Spiral uygulamaları
(Klasik ve hormonlu)
* Cinsel yolla bulaşan hastalıkların tedavisi
* Hormonal dengesizlikler
* İnfertilite
* Polikistik Over sendromu
* Hamilelik ve doğum
* Rutin ve yüksek riskli gebelik
* Cinsel Sağlık
* Cinsel isteksizlik
* Adet kanaması sorunları
* Endometriozis
* İyi huylu yumurtalık kistleri
* Rahim miyomları
* Yumurtalık kanseri Rahim ağzı kanseri
* Perimenopoz ve menopoz
* İdrar kaçırma ve mesane problemleri
* Vajinal prolapsus
* Vajinal gevşeme
* Estetik genital işlemler
* Labiaplasti
* Klitoroplasti
* Normal doğum dikişinin düzeltilmesi